پايگاه اطلاع‌رساني آيت الله سيد حسين كاظميني بروجردي تحت نظر دفاتر ايشان در اروپا

بخش آرشيو سايت


خلاصه‌اي از بيانيه‌ها و اعلان مواضع دفاتر اروپائي مرجع استبداد ستيز ايران

 

توضيحات:

دفاتر آيت الله بروجردي در خارج از ايران، ضمن پوزش از بابت يادآوري صحنه‌هاي تالّم‌آور و خشن و همچنين با محكوم كردن دائمي كليه جنايات رژيم، با هموطنان خود همدردي كرده و اعلام مي‌دارد كه:

بر طبق آراء و نظرات آيت الله بروجردي:

اساسا حكومت ديني در زمان غيبت معصوم، به استناد كلام پيشوايان ديني، به دست دجالها و طاغوتها و بدعتگذاران رهبري خواهد شد، بنابراین زندگي سالم در چنين فضائي، غير ممكن و اصلاحات در آن غير عملي مي‌باشد.

طبق روايات مستند در دايرة‌المعارف شيعه، مقتولين در جنگ عليه دجال، بالاترين مقام در بين شهدا را دارا هستند، بنابراین ضمن تكريم مجدد خون تمامي قربانيان نظام ستمديني، از خداوند كريم مي‌خواهيم به وعده‌ي قديم خود جامه عمل بپوشاند كه فرمود: وَمَن قُتِلَ مَظْلُومًا فَقَدْ جَعَلْنَا لِوَلِيِّهِ سُلْطَانًا، و از او مي‌خواهيم بيش از اين اجازه ندهد تا درندگان ديني، زندگي و وجدان و معنويت را قلع و قمع كنند.

 

خلاصه‌اي از بيانيه‌ها با استناد به نظرات آيت الله بروجردي:


اعلان عزاي عمومي، به مناسبت يوم العذاب 22 بهمن

نابساماني‌هاي زمستاني و قطع گاز

زنجيره‌ي بحران اتمي

واگذاري آب وخاك ايران از شمال و جنوب به اجانب

انتقاد از برگزاري كنفرانس صلح خاورميانه!

انتخابات و راهپيمائي‌ها

سلسله اعدامهاي فرزندان غيور ايران‌زمين

طرح "امنيت اجتماعي"

انواع سركوبها

طرح جيره‌ بندي بنزين

اعتراض به تحقير اعياد ملي ،تخريب آثار باستاني و مقبره كوروش كبير

تشييع جنازه‌هاي علماي دين‌فروش و بدعتگذار

حضور رئيس جمهور ايران در مقرّ سازمان ملل متحد

كارشكني‌هاي چين و روسيه به نفع اشغالگران ايران

سريال‌سازيهاي اعترافات از چهره‌هاي وجهه دار ايراني

برگزاري اجلاس غير متعهدها در ايران در موضوع حقوق بشر!

واگذاري سرمايه‌هاي ايران زمين به تروريستهاي بين‌المللي

بلاياي طبيعي گسترده، طوفانهاى جهانى، حوادث انسانى و فجايع بين‏المللى

تحميل تبليغ و دعا براي يزيديان زمان در مراسم حسيني

سوء استفاده از مراسم مذهبي در جشن نيمه شعبان

انواع خشونت، شكنجه، اعدام، زندان، سنگسار و ....

ائتلافي به يادبود 12 بهمن 1357

تبريك عيد نوروز، به مناسبت آغاز سال جديد

 

اعلان عزاي عمومي، به مناسبت يوم العذاب 22 بهمن سال 1357، (1979):

22 بهمن، روز سرنگوني نظام شاهنشاهي و تاسيس نظام ستمديني و پادشاهيِ "ولايت فقيه" در ايران، تسليت باد.

مسلمانان ساليان درازي در ايران زندگي مي‌كردند و به اجراي احكام اسلامي مي‌پرداختند، آن ديني كه در حكومت شاه فقيد و پادشاهان قبلي ايران قرار داشت در قلبهاي مردم مي‌تپيد و مورد عشق‌ورزي عامّه قرار مي‌گرفت و در آن هيچ اثر و خبري از خودكامگي و خونريزي به نام خدا نبود، ولي مذهبي كه به نام انقلاب رواج يافت و روح و معنويت جامعه را خشك نمود و كالبد ايرانيان را فرسوده كرد يك حركت بي‌پايه و اساس است كه ربطي به اديان توحيدي و آسماني ندارد كه اين بحث، موضوع اصلي درگيري آيت الله بروجردي با روحانيّون سلطه‌گر و ماجر‌اجو و تفتيشگر است.

كاظميني بروجردي در دادگاه فرياد زد كه: شما در سال 57، دين انقلاب را جايگزين مذهب سنتي و قديمي كرديد و انتقامي را كه بني‌اميه و بني‌عباس و امپراطوري عثماني و طالبان نتوانستند از رهبران آسماني اسلام بگيرند شما با زيركي و سياست حساب شده، گرفتيد و آثاري از مقدسات ديني را در وجود اهل ايران، باقي نگذاشتيد و به اسم صدور اسلام، اسلام را از دلهاي مؤمنين صادر كرديد! ننگ بر شما!

آري، از روز 22 بهمن 57 تا كنون، ايران، پايتخت باستاني حقوق بشر در جهان، تبديل به زندان آزادگان شده و در قضاوت جهاني به اتهام تروريست‌پروري مبتلا گشته و اعتبار ايراني در سطح بين‌المللي به خدشه رفته و اكنون فعاليت گسترده‌ي آتشفشان جهان‌خواران ديني، زنگ خطر جنگ جهاني سوم را به سمع انسانهاي هوشيار مي‌رساند!

به اميد جشن "يوم الله عدالت و آزادي" در سرزمين اشغالي ايران.

 

نابساماني‌هاي زمستاني و قطع گاز بخش عمده‌اي از مناطق كشور بخاطر كارشكني تركمنستان و  ... :

حكومت شاه فقيد را سرنگون كردند تا به ايران، استقلال و سربلندي و عزت بدهند! آيا در زمان شاه، كشورهاي ديگر جرات چنين كارشكني‌هائي داشتند؟

اين گفتار مولا علي را كه تكيه‌كلام آيت الله بروجردي است تكرار مي‌كنيم كه: وقتي رؤساي يك سرزميني به فسادي آلوده شوند، آن تباهي به زودي در سطوح مختلف جامعه نفوذ خواهد كرد. آري، از روزي كه رهبران مملكت، مشغول دزدي و چپاول و ملاعبه با دنيا و مافيها شدند، طبق نسخه مفرده اميرالمؤمنين، مديريت عمومي كشور نيز مبتلا به چنين معضلاتي شده است، پس در چنين شرايطي چه انتظاري براي رفع نابسامانيها و مشكلات مردم مي‌رود.

 

زنجيره‌ي بحران اتمي:

آقايان معتقدند كه ما دنبال بمب اتم نيستيم چون اسلام مخالف آن است. مشكل هم دقيقا همين جاست!! چون شما هميشه بر خلاف اسلام عمل مي‌كنيد، اگر اسلام به ادعاست، پس معاويه و يزيد و بني اميه و بني‌عباس و طالبان كه جزء سلسله اجداد و يا برادران ديني شما به حساب مي‌آيند نيز بايد تبرئه شوند. شما به كدام يك از دستورات اسلام عمل مي‌كنيد و اصولا كدام يك از تعاليم اسلام را بي‌اعتبار و بي‌آبرو نكرده‌ايد كه حالا جهان، مسلماني شما را باور كند.

 

واگذاري آب و خاك ايران از شمال و جنوب به اجانب:

گرچه وطن‌فروشي براي خودفروشان، دين‌فروشان، تاجران خون اهل بيت و سوداگران دستاوردهاي انبياء، امر نامتعارفي نبوده است ولي آنچه اهميت دارد اين است كه واگذاري آب و خاك ايران، پاي حكومتهاي بعد از دوران ستمديني ايران را به مناقشات بين‌المللي خواهد كشاند كه نطفه‌ي اين فتنه‌ها امروز در تاريكخانه‌هاي بيت رهبري منعقد مي‌شود تا شايد دو روز بيشتر بمانند.

 

انتقاد از برگزاري كنفرانس صلح خاورميانه!

اگر براي مردم فلسطين و عراق و افغانستان و لبنان ، دلسوزي مي‌شود، چرا مردم بيچاره و زبان بريده‌ي ايران را فراموش كرده‌اند؟ زندانها، پر از معترض است و خانه‌ها خالي از امنيّت و حرمت مي‌باشد.

اكنون به نام "آزادي" و "عدالت"  و بخاطر آفريدگاري كه از اين دو قانون باستاني حمايت مي‌كند، از كشورهاي قدرتمند جهان مي‌خواهيم تا اسناد توحّش حكومت ايران را منتشر كنند و دادخواهي ملّت زير ستم ايران را در مباحث خود مطرح نمايند و به دولت ديكتاتور ايران فشار بياورند، و از اتهام تباني پشت پرده با مستبدين ايران، خود را تبرئه نمايند.

 

انتخابات و راهپيمائي‌ها:

بر طبق آراء آيت الله بروجردي، حق برگزاري رفراندوم براي مردم جهت انتخاب سرنوشت خويش، محترم است و اين مهم را با استناد به آيات و روايات، اثبات كرده‌اند و در رساله‌ي آزادي و درمناظره با نمايندگان حكومتي بارها روي آن تاكيد كرده‌اند.

اي هموطنان مؤمني كه قاتلین ابي عبدالله و همقطارانشان را لعن مي‌كنيد، آيا نبايد بترسيم از اينكه شايد ما نيز عامل ظلم شويم!

اگر، كلّ ارض كربلاء و كلّ يوم عاشوراء، مي‌گويد كه راه حسين و يزيد هميشه و همه‌جا هست، پس آيا نبايد مراقب باشيم تا ناخواسته سياهي لشگر يزيد زمان نشويم؟

آيا شركت در انتخابات، تثبيت پايه‌هاي امپراطوري دجال نيست؟

شما كه به غيرت و همت ديني مشهور هستيد، آيا نبايد از نفرين خدا و رسول و نسلهاي بعدي، خود را دور كنيد؟

آيا رواست كه راي خود را در صندوق حكومتي بياندازيد كه دشمني او با آرمانهاي حسيني آشكار شده است؟

آيا حسين، اهل ظلم و استبداد و خودكامگي و غارت اموال مردم و تجارت ناموس رعيت و فساد و فحشاء و مستي و دروغگوئي و فريبكاري و سياست‌بازي بود؟

بدانيد كه بزودي فرصتها به اتمام مي‌رسد و ديگر مجالي براي جبران اشتباهات نخواهيم داشت. پس بيائيد با تحريم عمومي انتخابات، رفراندومي در نفي ولايت شياطين مذهبي در تقويم عمرمان ثبت كنيم و شعور و آزادانديشي خود را به تاريخ و به جهان، اثبات كنيم.

 

سلسله اعدامهاي فرزندان غيور ايران‌زمين:

اعدام صدها تن به دست اراذل و اوباش تحت امر دجال و نمايش صحنه‌هاي اعدام در رسانه‌هاي جمعي، شيوه‌اي صددرصد هماهنگ با فرمولهاي روانشناسي بوده، تا با تشديد خفقان عمومي، نبض كشور را به خوبي در دست گيرند و حال و هوائي براي اعتراض به كوه گراني و انبوه تبعيض و اقيانوس ستم، باقي نماند.

طبق نظرات آيت الله بروجردي، صدور احكامي از قبيل اعدام و شلاق و سنگسار و امثالهم، در زمان غيبت معصوم، غير مشروع است چراكه صدور اين احكام و اجراي چنين حدودي بايد به دست معصوم صورت گيرد. 

 

طرح "امنيت اجتماعي" ، "امر به معروف و نهي از منكر" ، "بازداشت اراذل و اوباش" و .... :

اين قدرت‌نمائي‌هاي ديكتاتوري، به وسيله‌ي نيروهاي مسلح و دادگستري پياده مي‌شود كه باعث بگير و ببندهاي بسياري شده است. اينها ناشي از هراس حكومت از خيزشهاي نهائي و تاريخ‌ساز مردم ايران است كه با نام پاسداري از هنجارهاي ملي و مذهبي و حرمت‌دهي به خون شهدا، صورت مي‌گيرد!

در شرايطي كه جوانان اين مرز و بوم، بيكار و بي‌انگيزه و بي‌هدف، عمر شريف خود را سپري مي‌كنند، حكومت پليسي و حاكميت دولت اطلاعاتي امنيتي، باعث گستره‌ي جنايات ديكتاتوري شده و قرباني گرفتن از رعيت سيلي خورده،‌ ثانيه‌اي گرديده و معلوم نيست كه واقعا از جان ملّت بي‌گناه چه مي‌خواهند!؟

قربانيان اصلي اين پروژه‌ي حيواني، جوانان ايران‌زمين هستند كه درندگان امر به معروف و نهي از منكر، از هيچ نوع ددمنشي در مواجهه با ايشان دريغ نمي‌كنند.

 

انواع سركوبها:

سركوبهاي زنان، دانشجويان، كارگران، معلمان، روزنامه‌نگاران، مبارزات گسترده‌ي هموطنان آذري، اقليتهاي قومي و مذهبي مخصوصا مناطق مرزي، و همچنين دراويش گنابادي و .... و در يك كلام، سركوبي مطالبات اصناف و اقشار مختلف مردم ايران و سلسله بازداشتهاي غير قانوني آحاد ملت:

اين جنايات همگي براي خاموش كردن فريادهاي حق‌طلبانه‌ي جامعه و كور كردن روزنه‌هاي اميد به آزادي صورت گرفت و ادامه دارد تا كسي هوس ايراد و انتقاد و اعتراض نكند.

در چنين شرايطي، مراكز حقوقي جهان و مجامع انسان‌دوستانه‌ي بين‌المللي، موظف به دستگيري از ملت گرفتار ايران هستند، و اطلاع رساني هموطنان در تبعيد نيز تاثير سرنوشت‌سازي در حفاظت از مبارزين داخلي خواهد داشت.

 

طرح جيره ‌بندي بنزين:

سران "ولايت فقيه" مدعي هستند واصل به عرش خدا مي‌باشند و براي هر معمائي يك راه حلي دارند! آيا مي‌توانند جواب اين سئوال ساده را بدهند: مردمي كه مالك چاه‌هاي بي‌حدّ و مرز نفت مي‌باشند چرا بايد بنزين جيره‌اي و قطره‌اي مصرف كنند!؟

 

 

نوشتاري در اعتراض به تحقير اعياد ملي، تخريب آثار باستاني و مقبره كوروش كبير:

(منتخب از سئوال و جواب از آيت الله بروجردي در اين سه موضوع):

الف - تحقير اعياد ملي:

وقتي خبر برخورد مامون عباسي با عيد نوروز ايرانيان به امام رضا رسيد، ايشان متاثر گشت و پيغام فرستاد كه: امر و نهي خاصي در اين زمينه از پيامبر نداشته‌ايم، فلذا بجاست كه شما آنرا تكريم كنيد و پابه‌پاي ايرانيان، گرامي داريد كه الْاسْلامُ يُحبُّ ما قبْله.

ب - آثار و ابنيه‌ي باستاني:

اگر برجاي مانده از نيكان اعصار ماضي است كه بايد در حفظ آن كوشيد كه في‌نفسه تبليغ و يادآوري خوبي‌هاست.

اگر باقيمانده از اشرار دوران گذشته است،‌ باز بايد از آنها مراقبت كرد، و يكي از معاني "فاعتبروا يا اولي الابصار" همين است كه بازديد از آنرا مورد سفارش همگان قرار داده تا همگان ببينند بناهائي كه روي گوشت و خون و استخوان مظلوم بالا رفت، حريم امني در گريز از مرگ و ذلت براي صاحبان آن نبود.

هرگز ديده نشده است كه برگزيدگان آسماني به تخريب آثار ملي و باستاني قومي دستور دهند.

ج - و اما در باب: مقبره كوروش كبير (ذوالقرنين):

او، مرد عدالت در اعصار دور است، كه ميراثش در بسط عدالت، ميثاق حقوق بشر امروز است و هيچ عقل ومنطق و ديني، راضي به تخريب مكان آن مقبره نيست.

كوروش كه با نام ذوالقرنين در قرآن از او ياد شده، حجتي است بر شاهان همه‌ي اعصار، كه: مي‌توانيد آزاده باشيد و ناشر آزادگي در سرزمينهاي ديگر شويد و حافظ عدالت در تاريخ گرديد.

 

علاقمندان آيت الله بروجردي، ضمن ابراز تاسف، از عموم دلسوزان فرهنگ و تاريخ بالاخص هموطنان عزيز مي‌خواهند كه چنين رفتارهائي از سوي حكومت عدالت‌ستيز و تاييد آن در فتاواي روحانيون قدرت‌طلب را به حساب دين و مذهب نگذارند، و فراموش نكنند كه غل و زنجير بر دست و پاي كاظميني بروجردي، شلاق بر بدن آن روحاني برجسته‌ي شيعه و بايكوت كامل آن فرزند بيست و هشتم امام حسين، اثبات مي‌كند كه دجال، و اراذل و اوباش تحت امرش در حوزه‌هاي علميه، و عمله و اكله‌اش در دولت و مجلس، نه تنها دشمنان قسم خورده‌ي تاريخ و فرهنگ و عدالت هستند بلكه با دين و مذهب هم پدركشتگي دارند و اين درد مشترك همه‌ي ايرانيان است از هر طيف فكري و عقيدتي.

به اميد سرنگوني هرچه زودتر يزيد زمان و فروپاشي كامل حكومتش.

 

تشیيع جنازه‌هاي علماي دين‌فروش و بدعتگذار، از جمله فاضل لنكراني، علي مشكيني و حق‌شناس و....:

با ارسال عده‌اي از عوامل جيره‌خوار سپاهي و بسيجي و اطلاعاتي و امنيتي، به زير تابوت اين قصابان دين و مذهب، استراتژي خنده‌آور و مضحكي را به تاريخ معاصر عرضه نمودند. چگونه مي‌توان باور كرد رعيت بيچاره‌اي كه در كار خود فرو افتاده و از حداقل امكانات اقتصادي محروم است به دنبال مراجع ديني وابسته به چنين دولتي افتد و با آخوندهاي نان‌بر و زورگو و دنياطلب، همدردي كند و به تشييع جنازه‌ي استثمارگران مرده، برود؟!

به هر روي، اميدواريم كه خداوند باقيمانده‌ي روحانيتي كه به اسم صدور اسلام، در ايران به قدرت رسيدند وليبه صادر كردن اسلام از قلوب باورمندان به آن مشغول هستند را ريشه‌كن نمايد.

 

حضور رئيس جمهور ايران در مقرّ سازمان ملل متحد و مفتضح شدن در دانشگاه كلمبيا:

احمدي نژاد در سازمان ملل سخنراني كرد تا اگر سر سوزني از اعتبار خدا و قرآن و امام زمان در جهان باقي مانده،‌ آنرا از بين ببرد! اين كلام، نظر شخصي نيست، انعكاس امواج سخنراني او در مجامع خبري و رسانه‌اي، گواه اين ادعاست.

اگر رئيس جمهور پست‌ترين كشور جهان هم مورد اهانت قرار گيرد، كاري زشت است كه مورد اعتراض قرار مي‌گيرد ولي واقعا آقاي احمدي نژاد چه كرده كه با وجود اين همه لجن‌پراكني به حيثيت ايشان در انظار جهاني، كسي براي ايشان تاسف نخورد و دل نسوزاند! اين سرنوشت گريزناپذير تمام ديكتاتوران عالم است.

 

ابراز تاسف به خاطر كارشكني‌هاي چين و روسيه در برابر سازمان ملل در تنبيه حكومت ايران:

بديهيست انگيزه‌ي حكومتهائي كه به سازش با نظام مظلوم‌كش ايران مشغولند منافع مالي و امتيازگيري از قدرتهاي رقيب است ولي اينها نمي‌دانند كه لقمه گرفتن از خون ملتهاي بي‌گناه چه عواقبي دارد!

آقاي پوتين!شما مي‌توانستيد با اعلان حمايت از آحاد مردم ايران و تبرّي از مستبدان حاكم بر اين سرزمين، نام خود را در تقويم ايران به گونه‌اي ثبت كنيد كه آيندگان از شما به عنوان يك موحّد با اخلاصي که آفریدگار بزرگ را در قلب خود جاودانه کرد، ياد كنند!

عاليجناب پوتين، اين شكوائيه‌ي ملتي دربند و مفلوك است به شما كه: رفاقت و تباني با ظالم تا كي؟! آيا مي‌دانيد هر نفسي كه حكومت روحانيون قدرت طلب در ايران مي‌كشد، مساويست با قطع تنفس تشنگان عدالت و آزادي!

جناب پرزيدنت پوتين، آيا باور داريد آن جوانمردي كه هيولاي حكومت ستمديني ايران را بشكند،‌ قهرمان ابدي صلح و آزادگي نام خواهد گرفت، آيا اين فرصت يگانه را با منافع زودگذر دنيا معاوضه مي‌كنيد و نفرين نسل جاري و آينده‌ي ده‌ها ميليون ايراني را ضميمه‌ي بيلان دوران حكومت خود مي‌نمائيد؟

سريال‌سازيهاي اعترافات از چهره‌هاي وجهه دار ايراني:

از جمله اعتراف‌گيري از هاله اسفندياري، كيان تاجبخش، علي شاكري كه به دست عوامل خودفروخته‌ي وزارت اطلاعات صورت گرفت تا مبارزات مسالمت‌آميز آزاديخواهان اين مرز و بوم را خدشه دهند همانطور كه در نسخه‌هاي قبلي اين سناريو، براي علي افشاري و برادران محمدي و ديگر فرزندان غيور ايران‌زمين پياده شد. ولي با اين زورگوئي‌ها، اقبال مردم آزاده‌ي ايران از ايشان كاسته نخواهد شد و توطئه‌هاي اتاق فكر بيت العنكبوت، هميشه خنثي خواهد بود، و با كمك خداوند، به زودي هياهو و جاروجنجالهاي استبداد ديني،‌ در فريادهاي آزاديخواهانه‌ي ملت كتك خورده، ‌هزم خواهد شد.

اعترافات سيدحسين كاظميني بروجردي (در همين سايت آمده است)

 

برگزاري اجلاس غير متعهدها در ايران در موضوع حقوق بشر و تنوع فرهنگي!

جاي تعجب است چنين اجلاسي در كشوري برگزار شد كه زندانهاي آن، منزلگاه احرار و شكنجه‌گاه آزاديخواهان است! و معلوم نیست از چه نوع حقوق بشري صحبت به میان آمد! حقوق بشري كه وزارت اطلاعات، سپاه، گروه‌هاي فشار و چماق‌به دستان رژيم ستمديني حافظان آن هستند! مگر دنيا كور باشد كه امواج خودكامگي روحانيون استعمارگر را نبيند.

البته كه با برگزاري چنين اجلاسي در ايران، به تمامي اصناف و اقشار ايراني، مخصوصا قربانيان آزادي قلم و بيان و عقيده و دين، اهانتي جبران‌ناپذير وارد آمد!

 

واگذاري سرمايه‌هاي ايران زمين به تروريستهاي بين‌المللي در عراق و لبنان و فلسطين و افغانستان و همچنين باج دادن به روسيه و چين و ونزوئلا و نيكاراگوا و ....:

بله، "دين انقلاب 57" به امامت آقاي خميني و خلافت آقاي خامنه‌اي و قانون اساسي "ولايت مطلقه فقيه"، تنها آئين و مذهبي در جهان است كه مي‌تواند مجوز شرعي براي چنين دزديهاي آشكار و پنهاني از سفره ملتي دهد كه بسياري از نواميس در آن، مجبور به تن‌فروشي براي سير كردن شكم فرزندان خود هستند و دزدي، كلاهبرداري، خيانت، رشوه‌خواري، قاچاق مواد مخدر، ربا و جنايت به عنوان مشاغل معمول جامعه درآمده و ...

 

تحليلي بر بلاياي طبيعي گسترده، طوفانهاى جهانى، حوادث انسانى و فجايع بين‏المللى:

آيا مي‌دانيد بي‌توجهي به انسانهاي باشرافتي كه به جرم سازش‌ناپذيري با ظالم، پشت ميله‌ها و زير شكنجه‌ها منتظر حمايت و اطلاع‌رساني شما هستند، چه عواقبي دارد!

عزيزان، شما كه داراي احساس لطيف و وجدان بيداري هستيد، آيا راضي مي‌شويد كه شيران در اسارت سگان بمانند!

آه مظلوم شديدتر است يا زلزله!

ظلم، ويران مي‌كند يا كفر!

تجارت دين و معنويت، زندگي را فلج كرده يا سرماي غير مترقبه!

استعمار ديني و مذهبي، انتحار به اجتماعات مي‌دهد يا بمبگذاران انتحاري!

ناتواني قشر عظيمي از مردم جهان در تامين مايحتاج اوليه، سفر‌ها را ناامن كرده يا سوانح و تصادفات!

تنفس ظالم در زمين، مخربتر است يا وفور گازهاي گلخانه‌اي!

فوران قدرت‌طلبي و مال‌پرستي، يخهاي قطب را آب كرده يا افزايش گرماي زمين!

ناله‌ي گرسنه، سفره‌ها را خالي از غذا كرده يا  تب برفكي و آنفلانزاي مرغي!

ضرب و شتم بي‌گناه، خانه‌ها را ‌خراب كرده يا طوفان و سيل!

زمانه آسايش و امنيت را از خانه‌ها گرفته يا دزدي و خيانت و استبداد رهبران!

خودكامگي قدرتها، براي جهان خطرناكتر است، يا  برخورد اجرام آسماني! 

كينه‌هاي بين‌المللي، محيط زيست بشر را ويران مي‌كند يا آتش‌سوزي جنگلها!

همگاني شدن سنگدلي، آرامش را از زندگي دور كرده يا سرطان و ايدز و بيماريهاي لاعلاج!

آيا غم يتيمان و بيوه‌زنان بازمانده از جنگ و ترور، نمي‌تواند تسونامي به اقيانوسها دهد!

آيا توزيع ناعادلانه ثروت و قرباني كردن اقشار ضعيف و كم‌درآمد و تعطيلي شركتهاي كوچك، نمي‌تواند اقتصاد جهاني را به ركود بكشاند!

آيا نارضايتي خداوندي كه فرمان به عدالت و آزادگي داده، نمي‌تواند ناكامي به آرزوها دهد و ناكارآمدي و شكست را حلق‌آويز نقشه‌ها و طرحهاي كلان كند!

برادران، ما همدرديم. خواهران، ما همبنديم. همگى ما، سيلى‏خوردگان شرارتهاي زمانه‌ايم!

ما از سوز عطش، به فغان آمده‌ايم و براى گريز از كوير دوران، به اين سو و آن سو، مى‏گريزيم!

به هر درى مى‏زنيم و هر مخاطبى را به التماس مى‏گيريم، امّا چه شد!

چه مسير صعب‏العبور و پر حادثه و هزينه‏بارى طي شد و در هر ايستگاهى، با انواع فشارها و تنشها و حصارها، قرنطينه گشتيم ولي مجبور به صبورى و ايستادگى بوده‌ايم.

عزيزان، مرغ سحر، با صداى بلاياى طبيعى و جنايات بين‌المللي، ابلاغگر چه هشداری می باشد!

هان، اى رفيقان!

با افتخار بر سكوي اقتدار مي‌ايستيم كه، سيد حسين كاظميني بروجردي، حرفهاي بسياري براي گفتن دارد و با خورشيد حكمت بالغه، انوار هدايت‌گر و رهائي‌بخش را عرضه مي‌كند و تعداد بالاي گرفتاران و كتك‌خورده‌هاي دوران ستمديني گردآمده به اطراف او با وجود خفقاني كه از آن آگاهيد، گوياي همين كليدداري بي‌نظير است.

آري، هجوم كوسه‌هاي عقيدتي بر ايشان،‌ و بايكوت خبري صددرصد، اين حقيقت تلخ را اثبات مي‌كند كه نمي‌خواهند جهانيان از فيض معنوي و استعداد ذاتي نهفته در اين سلاله‌ي انبياء،‌ بهره گيرند.

هوشياران، آيا وقت آن نرسيده كه ائتلاف جهاني براي شنيدن ناگفته‌ها و راهكارهاي ايشان، تشكيل شود!

 

تحميل تبليغ و دعا براي يزيديان زمان در مراسم حسيني:

روزي امام حسين به دست درندگان انسان نما شهيد شد و حالا نوبت نسل آن قاتلان است كه خون آن سرور شهدا را بازيچه مقاصد سياسي و حكومتي خود كنند. ننگ بر تاجران خون ثارالله.

 

سوء استفاده از مراسم مذهبي در جشن نيمه شعبان:

واي بر شيعه كه امروز رهبري آن به دست غاصباني است كه اعتبارات امام زمان را در حالي كه ايشان در قيد حيات هستند به تاراج برده‌اند و حتي خود را بالاتر از امام عصر مي‌دانند، و همچنين اعتباراتي از قبيل "پاينده"، "ولي امر"، "صاحب دولت كريمه"، "صاحب اختيار جان و مال و ناموس و فكر و سرمايه‌هاي مردم"، "مالك وجوهات شرعيه و نذورات" و "مجري قوانين ديني" و .... را براي خود جعل كرده‌اند. (لعن الله من ظلم حق محمد و آل محمد)

 

انواع خشونت، شكنجه، اعدام، زندان، سنگسار، قطع اعضاي بدن ، تبعيض، بايكوت، تحريف و سانسور اخبار، تفتيش عقايد، استراق سمع، ايجاد هراس و وحشت،  تحميل جو پليسي و امنيتي و ..... :

حكومتيان كاملا به عصبانيت و خشم اقشار مختلف جامعه آگاهند و مي‌دانند كه بايد به انحاء مختلف با نشان دادن چنگ و دندان، از آمادگي خلايق در قيام گريزناپذيرشان كاست و با بهره‌گيري از تبليغات حساب‌شده و غير واقعي، اقتدار و حاكميت "دين انقلاب 57" را حفظ كرد. فلذا هر نوع فشار و خشونتي را تحت عنوان مذهب سياسي، بر ميهن مظلوم، وارد مي‌كنند.

آيت الله بروجردي در يكي از مقالات خود نوشته‌اند: روزي كه اميرالمؤمنين به حكومت رسيد، وظايف خود را نسبت به مردم برشمرد و سپس در بيان وظايف مردم نسبت به حاكم فرمود: اي مردم، وظيفه داريد تا با توصيه‏هاى خيرِ خود در اماكن عمومى و خصوصى مرا يارى دهيد!

حالا كجاست اميرالامرا تا ببيند كه به نامش، چه جنايتي مانده كه مرتكب نشوند و تازه، مدعي هستند كه اگر علي بن ابيطالب امروز زنده بود، خيلي بيشتر از ما، از خشونت و اعدام استفاده مي‌كرد!!! آري، اين روضه‌ي علي و اشك چشم پيروان علي است كه به عنوان اختتام اين بخش ثبت شد.

 

بيانيه‌ي مشترك ائتلاف 12 گروه مخالف "دين سياسي" در خارج از کشور، به يادبود 12 بهمن 1357:

شامل 12 تسليت به مناسبت روز 12 بهمن 57، روز عزيمت شيطان بزرگ، خميني كبير، به ايران:

1) روزي كه خميني آمد تا واژه‌هاي: "جهان‌خواري ديني" و "استكبار مذهبي" را معنا دهد.

2) روزي كه خميني آمد تا تجارت خون امام حسين را در بازار قدرت‌طلبي و حكومت‌خواهي ايران رواج دهد.

3) روزي كه خميني آمد تا سفره‌ها را برچيند و مفاسد را همگاني كند و آدم‌كشي و خودفروشي و دين‌فروشي و غارت بيت‌المال را مشروع و مقدس كند.

4) روزي كه مرجع بزرگ شيعه، آيت الله العظمي خوئي، به خميني پيغام داد كه با رفتنت به ايران، اين سرزمين به آتش كشيده خواهد شد.

5) روزي كه خميني آمد تا مرجع بزرگ و اصيل شيعه، آيت الله العظمي آقا سيد كاظم شريعتمداري را به ناجوانمردانه‌ترين شكل، به شهادت برساند.

6) روزي كه خميني آمد تا تقويمي ملتهب و پر تشويش را در برابر ايرانيان بگشايد كه در اوراق آن، خون و خشونت و اعدام و زندان و تفتيش و ورشكستگي نسل و حرث، انباشته است.

7) روزي كه خميني آمد تا امامت ديني را به عهده بگيرد كه خداي آن، شيطان بود و قانونش "ولايت مطلقه فقيه" و خليفه‌ي آينده‌‌اش خامنه‌اي.

8) روزي كه خميني آمد تا عقده‌ي ده‌هزار ساله‌ي ابليس در جنگ با انبياء‌ و اولياء را بگشايد.

9) روزي كه خميني آمد تا محبت 1400 ساله‌ي اسلام را از دلها ببرد.

10)‌ روزي كه خميني آمد تا چنگال مذهب فشار و آزار را به اسم اسلام،‌ بر گلوي مناديان صلح و آزادگي مستقر كند.

11) روزي كه خميني آمد تا آزادگان و روشنفكران و مغزهاي متفكر، وادار به زندگي در اوين و يا تبعيد به خارج از كشور شوند.

12) روزي كه خميني آمد تا مانع از سقوط ارابه‌ي نمرود و فرعون و معاويه و يزيد در گردنه‌هاي نفس‌گير زمان، به دره‌هاي نيستي و انهدام شود.

به اميد آزادي مرجع زنداني و استبدادستيز ايران، آيت الله سيد حسين كاظميني بروجردي، كه چنين افشاگريهائي، او را به غل و زنجير درندگان ديني كشاند.

1385 خورشيدي

 

تبريك عيد نوروز، به مناسبت آغاز سال جديد:

برداشت شده از پيام تبريك كاظميني بروجردي (نوروز 1381 خورشيدي):

سلام بر بنيانگذار عيد كه در آيه "تكون لنا عيدا" پايه‏هاى افتخار را براى بشريّت وضع نمود.

برداشت همگان از عيدى، منفعت دل است و در لسان اهل حق، اهتزاز پرچم عدالت و آزادي، عيد موعود است.

آري، عدالت و آزادي، براي همه‌ي زمانها نيكوست و لازم، ديروز، امروز، فردا.

اى خداى بزرگ كه عيد را وسيله شادى قرار دادى، عيد ما را تحقق وعده‌هاي باستاني‌ات قرار بده.